Przypomnienie hasła    Nie masz jeszcze konta?    Zarejestruj się

Dla naszych Klientów wysłaliśmy już ponad 750 000 przesyłek.  Dołącz do nas. Infolinia: 0 -22 266-86-32 email: biuro@kuriernet.pl

Top_button0 Top_button1 Top_button2
Monitoruj:

Palety międzynarodowe

Jako lider usług kurierskich na polskim rynku KurierNet stale się rozwija i stara wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Realizujemy każde zamówieni, a przesyłki dostarczamy do 52 krajów! Z nami firmy i klienci indywidualni mogą wysłać wszelkiego rodzaju paczki, w tym palety różnych rozmiarów, także te niestandardowe.

Przesyłanie palet transportowych kurierem to bardzo dobre i proste rozwiązanie dla wszystkich firm, które chcą przesłać większy ładunek, zarówno na terenie kraju, jak i za granicę. Nawet duża ilość towaru dostarczana jest do odbiorcy szybko i bezpiecznie. Gwarantujemy, że usługi przesyłki palet wykonujemy najtaniej!

Wysyłka palet zagranice

Palety transportowe wysyłane za naszym pośrednictwem mogą mieć rozmiar nawet 120x120 cm. Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie internetowej i podać podstawowe informacje dotyczące przesyłki takie jak jej waga, wysokość i szerokość, by uzyskać wycenę transakcji. Należy również uwzględnić wagę samej palety.

KurierNet współpracuje od lat z największymi i najbardziej cenionymi firmami kurierskimi UPS, DPD, K-EX i GLS. Posiadamy szerokie grono klientów, którzy zaufali naszemu profesjonalizmowi, kompetencjom i korzystnej ofercie cenowej. Bezpieczeństwo przesyłanych przez nas towarów jest dla nas sprawą priorytetową.

Ceny i koszty

Na naszej stronie internetowej znajdują się informacje dotyczące możliwości zmniejszenia kosztów przesyłki. Zarówno małe, jak i większe firmy mogą liczyć na specjalne rabaty. Jedną z naszych propozycji jest abonament biznesowy, który pozwala klientom na przesyłanie paczek i palet w preferencyjnych cenach, do różnych krajów świata.

Kuriernet.pl ul. Mostowa 77, 05-200 Czarna tel. 22 266 86 32 , email: