Przypomnienie hasła    Nie masz jeszcze konta?    Zarejestruj się

Dla naszych Klientów wysłaliśmy już ponad 750 000 przesyłek.  Dołącz do nas. Infolinia: 0 -22 266-86-32 email: biuro@kuriernet.pl

Top_button0 Top_button1 Top_button2
Monitoruj:

Zarejestruj się w serwisie

Start

Domyślnie zostaniesz przypisany do abonamentu Standard. Możesz już bez ograniczeń wysyłać przesyłki.

Wysyłasz więcej obniż koszty

Oszczędzaj

Wykup jeden z abonamentów Biznesowych na 30,90, 180 lub 360 dni i przez ten czas wysyłaj paczki po preferencyjnych cenach.

Abonament

Na twoim koncie zostanie aktywowany abonament Biznesowy

Pomoc

Potrzebujesz czegoś więcej?
Skontaktuj się z nami.

2%

Niezależnie od planu, który posiadasz dokonuj płatności poprzez konto Skarbonka i obniż koszty wysyłek.

Wszystkie zlecenia opłacane poprzez konto Skarbonka są premiowane rabatem w wysokości 2% (przy wpłacie min. 200 zł).

Wysyłaj taniej z KurierNet

KurierNet oferuje brokerskie usługi kurierskie i współpracuje z największymi firmami kurierskimi działającymi w Polsce i Europie. Z nami taniej można wysłać każdą przesyłkę, a różnice cenowe dochodzą nawet do 80 % procent w porównaniu z ofertą konkurencji. Naszą zaletą jest jednak nie tylko atrakcyjna cena, ale też jakość usług.

Przesyłki dostarczamy szybko, bezproblemowo i przede wszystkim terminowo. To co wyróżnia nas na rynku to między łatwość realizacji zlecenia i interesujące promocje. Jedną z nich jest oferta dla firm, która gwarantuje znacznie niższe koszty przesyłki dzięki specjalnym abonamentom. Abonament uprawnia naszych klientów do korzystania z pakietów promocyjnych.

Tania przesyłka - z nami to możliwe

 

Każdemu nowemu klientowi zostaje przypisany tak zwany Abonament Standard. Firmy korzystające z naszych usług mogą z kolei wykupić Abonament Biznesowy na 30, 90, 180 lub 360 dni. W tym czasie wszystkie przesyłki będą wysyłane w preferencyjnych cenach. To jednak nie jedyne promocje oferowane przez KurierNet.

 

Wszyscy klienci, którzy korzystają z płatności za pośrednictwem konta Skarbonka i dokonali transakcji powyżej 200 zł mogą liczyć na dwuprocentowy rabat. Z naszych usług korzysta obecnie duże grono zadowolonych klientów, zarówno osoby prywatne, jak i firmy, w tym również liczne sklepy internetowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Jak to wygląda? Czyli schemat

KurierNet to świetny wybór dla wszystkich, którzy chcą szybko i tanio wysłać przesyłkę. Nie wymagamy od klienta umowy z konkretną firmą kurierską. Wystarczy, że zaloguje się na naszej stronie internetowej, wypełni formularz przesyłki, a następnie wybierze opcję zamów. Oferujemy również możliwość skorzystania z kalkulatora wyceny wysyłki, który pozwoli oszacować koszty usługi.Kuriernet.pl ul. Mostowa 77, 05-200 Czarna tel. 22 266 86 32 , email: